Najnowsze Aktualności
01-09-2020
obowiązuje od 01-09-2020
31-08-2020
Obowiązuje od 01-09-2020
Newsletter SMS
14-06-2019
Szanowni Państwo,

Z uwagi na fakt że powiadomienia w zmianach w ofercie wysyłane w formie wiadomości e-mail nie zawsze docierają do adresata (często są wrzucane do tzw. SPAMu), podjęliśmy decyzję o uruchomieniu NewsletteraSMS.

Wszystkie zmiany w naszej ofercie będą przekazywane dodatkowo za pomocą wiadomości SMS. (Nadal będą wysyłane powiadomienia o zmianach w ofercie w formie wiadomości e-mail, czyli nasi odbiorcy będą otrzymywać tak jak dotychczas powiadomienia na e-mai oraz sms)

Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji na temat NewsletteraSMS:
1. Powiadomienia w formie wiadomości SMS wysyłane są tylko na polskie numery telefonów komórkowych
2. Odbieranie wiadomości SMS jest bezpłatne i nie naraża odbiorcę na koszty niezależnie czy użytkownik przebywa w Polsce czy też zagranicą.
3. Aby otrzymywać wiadomości o zmianach w ofercie w formie wiadomości SMS należy przesłać na adres biuro@wepa.pl prośbę o dopisanie numeru telefonu NewsletteraSMS lub też poprzez kontakt telefoniczny z naszym działem handlowym.
4. Aby anulować subskrypcję dla numeru telefonu na który dotarła wiadomość NewsletterSMS należy odpowiedzieć na tą wiadomość i w treści napisać ANULUJ (w przyszłości nie będą wysyłane wiadomości newsletteraSMS na ten numer telefonu)

Liczymy że dzięki takiej formie przekazywania istotnych informacji unikniemy sytuacji kiedy do naszych odbiorców nie dociera informacja o podwyżkach cen produktów i odbiorca dowiaduje się o zmianie cen dopiero po złożeniu zamówienia.
Będziemy również wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania Newslettera oraz NewsletteraSMS