Najnowsze Aktualności
01-09-2020
obowiązuje od 01-09-2020
31-08-2020
Obowiązuje od 01-09-2020
Program na Androida do odbiorów/wydawania towaru WepaWz v01
27-05-2019

W celu łatwiejszej identyfikacji dostarczanego do Państwa towaru, udostępniamy program na telefony z Androidem dzięki któremu można sprawdzić z jakiej faktury pochodzi dostarczony do Państwa towar, oraz pełny jego opis (indeks handlowy, nr zamówienia, nr FV, nr WZ, nazwa towaru oraz opis)
Przy użyciu tego programu możecie Państwo np skompletować towar jaki ma zostać wydany montażystom na montaż.(jeśli cały towar jaki jest na fakturze zakupu przeznaczony dla tego samego klienta)

Program korzysta z tych samych danych autoryzacyjnych co program do zamówień WEPAZAM. Dlatego osoby korzystające w WEPAZAM z INFOSERWISU mogą po zainstalowaniu i wpisaniu danych autoryzacyjnych (nr NIP, nr telefonu, hasło) od razu korzystać z programu WepaWz.
Kto do tej pory nie miał skonfigurowanego dostępu do Infoserwisu w WEPAZAM proszony jest o kontakt z naszym działem handlowym w celu skonfigurowania konta dostępowego. (17 8642280)


Program WepaWz przeznaczony jest na urządzenia z systemem Android posiadające dostęp do internetu.
Przy pomocy programu można porównać pozycje z faktury zakupu lub dokumentu WZ z towarem który znajduje się
na magazynie. Program pozwala również na pobranie historii zakupów towaru.

1. Na telefon z system Android należy pobrać aplikację http://www.wepa.pl/WepaWz.apk
2. Następnie należy uruchomić tą aplikację (po pobraniu plik instalacyjny aplikacji zwykle znajduje się w folderze Download telefonu)
3. W celu instalacji aplikacji należy zezwolić na instalację aplikacji z nieznanych źródeł (domyślnie system android zezwala tylko na instalowanie aplikacji ze sklepu Play)
4. Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji należy w aplikacji wpisać nr NIP firmy oraz nr komórkowy telefonu na którym została zainstalowana aplikacja (zgodnie z instrukcją znajdującą się na poniższych obrazkach)
6. Aby korzystać z programu nr telefonu osoby która będzie korzystała z programu musi zostać dodany do bazy danych firmy WEPA. W tym celu należy się skontaktować z działem handlowym firmy WEPA i przekazać listę nr
  telefonów komórkowych które mają mieć dostęp do danych danej firmy.
7. Jeśli telefon został zapisany w bazie danych firmy WEPA i uzupełniliśmy w ustawieniach programu nr NIP oraz telefon komórkowy wówczas po kliknięciu w przycisk Wyślij hasło SMS'em powinien w ciągu kilku minut dotrzeć do nas SMS hasłem. Hasło należy wpisać w pole Hasło i następnie kliknąć na przycisk Zapisz.
8. Teraz klikamy ponownie w przycisk USTAWIEŃ, zostaje zwinięte okno z ustawieniami programu i możemy korzystać z programu zgodnie z niżej przedstawionymi rysunkami.